Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 10.09.18 | 10:26

Голова РДА провів розширену нараду

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради головний спеціаліст відділу  управління персоналом та правовогозабезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи райдержадміністрації В.Пашуля проінформував присутніх про дотримання ЗУ «Про запобігання корупції», зокрема в частині ст.52 «Додаткові заходи здійснення фінансового контролю».

В ході наради також обговорили питання: про хід проведення тендеру на ремонт дороги Бережани-Розгадів, про початок проведення ремонту дороги Божиків-Тростянець,  про хід ремонту ділянки дороги державного значення М-12 в межах міста Бережани, про стан виплати заробітної плати в бюджетних галузях району, про організацію харчування в ЗОШ району, про проведення відповідних робіт із заміни теплотраси в ЦРКЛ.

На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень. Проаналізувавши стан виконання завдань Ігор Гринкевич дав ряд доручень на поточний тиждень.

 

Анонси подій

Актуальна тема