Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 30.05.18 | 16:28

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні "Детальний план території земельної ділянки для будівництва вітрової електростанції в адміністративних межах Лапшинської сільської ради (за межами населеного пункту) "

На виконання розпорядження голови Бережанської районної державної адміністрації від 13 листопада 2017 року №433-од "Про надання дозволу на розроблення детального плану території", відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Постанови кабінету міністрів України від 25 травня 2011 року №555 "Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", з метою врахування громадських інтересів при плануванні і забудові території Лапшинської сільської ради повідомляємо, що для ознайомлення з проектом "Детальний план території земельної ділянки для будівництва вітрової електростанції в адміністративних межах Лапшинської сільської ради (за межами населеного пункту)" необхідно звертатись з 4 червня 2018 року по 5 липня 2018 року включно в робочі дні у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Бережанської районної державної адміністрації за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка,15.

Також з матеріалами детального плану території земельної ділянки для будівництва вітрової електростанції в адміністративних межах Лапшинської сільської ради (за межами населеного пункту) можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Бережанської районної державної адміністрації.

12 червня 2018 року о 18.00 год. у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Бережанської районної державної адміністрації за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка,15 , відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Василинюком М.М.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 4 червня 2018 року по 5 липня 2018 року (включно) відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Бережанської районної державної адміністрації, відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

        Поштою на адресу: Бережанська районна державна адміністрація, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, 47501, Тернопільська обл.,  м.Бережани, вул.Шевченка, 15.

        В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail:   mb000001@mail.gov.ua

Замовник проекту: Бережанська районна державна адміністрація .

Розробник проекту: ФОП Василинюк М.М.

Відповідальний за розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва вітрової електростанції в адміністративних межах Лапшинської сільської ради (за межами населеного пункту): ТзОВ "ВЛЄГРАФ".

 

Анонси подій

Актуальна тема