Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.06.18 | 10:23

Оздоровлення та відпочинок дітей Бережанського району у 2018 році

Відповідно до «Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період з 2016-2018 року» затвердженої рішенням 7 сесії Бережанської районної ради від 30.03.2016 року №78, на літніх канікулах 2018 року буде проведено оздоровлення та відпочинок дітей.

В першу чергу ставиться завдання забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій, а це: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти-переселенці, діти, батьки яких є учасниками АТО, діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних, олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, відмінники у навчанні.

На виконання п. 3 ст. 1 Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» поставлено завдання забезпечити оздоровленням та відпочинком не менше як 50 % дітей, при чому, з них: 100 % дітей із категорії діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 75 % дітей із багатодітних та малозабезпечених дітей, 45 % з числа дітей-інвалідів, 12 % – талановитих та обдарованих дітей. Таким чином, із загальної кількості 1769 дітей (віком від 7 до 17 років включно) заплановано забезпечити оздоровленням та відпочинком 48%, тобто 849 дітей: оздоровленням – 33дітей, відпочинком – 818 дітей. З них по пільгових категоріях:

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – 31;

- діти-інваліди – 23;

- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 478;

- діти, батьки, яких є учасниками АТО – 29;

- діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 6;

- діти внутрішньо переміщуваних осіб – 5;

             - діти, які перебувають на диспансерному обліку – 5;

- талановиті та обдаровані діти – 53;

- діти АПК та соціальної сфери села – 219.

Протягом літнього періоду при загальноосвітніх навчальних закладах району функціонуватимуть 22 пришкільні мовні табори, де відпочиватимуть 514 дітей району. При греко-католицьких церквах буде організований відпочинок, де планується охопити близько 130 дітей.

Протягом року за рахунок коштів державного бюджету діти направлятимуться на оздоровлення в державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса), державне підприємство «Міжнародний дитячий центр Артек» (м. Київ). В межах Тернопільської області: дочірнє підприємство-оздоровчий комплекс «Лісовий» с.Скоморохи, Бучацького району,  дитячий стаціонарний оздоровчий заклад «Лісова пісня» м.Борщів, дитячий оздоровчий комплекс «Збруч» м.Скала-Подільська, Борщівського району.

На сьогодні вже оздоровилось 9 дітей пільгових категорій за кошти державного та обласного бюджету.

З місцевого бюджету для фінансового забезпечення оздоровчої кампанії влітку 2018 року закладено  кошти в сумі 150,1тис. грн.

Таким чином, діти та молодь району, відповідно до розподілу путівок, направлятимуться на оздоровлення до обласних стаціонарних та державних закладів оздоровлення та відпочинку, у яких буде створено належні умови для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування, збереження життя і здоров’я дітей.

 

Анонси подій

Актуальна тема