Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.07.17 | 16:22

Обговорили перспективи реформування бібліотечної системи в районі

В  голови райдержадміністрації В. Петровського за участі інформаційно-консультативної групи з питань реформування бібліотечної системи області (керівник групи директор Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки В.Вітенко), відбулася робоча нарада на якій обговорили перспективи реформування бібліотечної системи в районі. В обговоренні даного питання взяли участь голова районної ради В.Білик, його заступник Р. Висоцький, перший заступник голови РДА В.Зінчук, керівництво та працівники районної централізованої бібліотечної системи. Мова йшла про об’єднання публічних та шкільних бібліотек, зокрема про об’єднання саме на користь публічних бібліотек.

Голова РДА висловлюючи своє бачення щодо подальшої долі бібліотек акцентував увагу на необхідності збереження бібліотек, тому що не дивлячись на сучасні Інтернет- технології є фанати, які читають книги. В.Петровський зазначив, що було б краще, якби бібліотеки були об’єднані в галузі освіти, оскільки освітня галузь значно краще фінансується ніж галузь культури. Голова РДА підкреслив, що його головне завдання та голови районної ради – це максимальне збереження робочих місць.

Учасники наради обговоривши проблеми бібліотечної системи, можливі шляхи змін в її функціонуванні дійшли спільної згоди в тому, що конкретні заходи в реформуванні бібліотек потрібно буде робити на завершальному етапі адмінреформи.

Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столреформування бібліотекDSCN5184.jpg Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столреформування бібліотекDSCN5185.jpg Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столреформування бібліотекDSCN5187.jpg

 

Анонси подій

Актуальна тема