Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 15.06.17 | 08:32

Забезпечення функціонування та розвитку соціальної інфраструктури села є одним з головних напрямів в роботі райдержадміністрації

14 червня голова райдержадміністрації  В. Петровський провів робочу нараду з керівниками галузей освіти, культури  та медицини з питань реалізації проектів, що будуть реалізовуватися у 2017 році в Бережанському районі за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів  соціально-економічного розвитку. В ході наради присутні накреслили план проведення заходів з реалізації даних проектів, визначили першочергові  завдання, обговорили початок проведення робіт, розподіл коштів, тощо.

            За словами Володимира Петровського: «Забезпечення функціонування та розвитку соціальної інфраструктури села є одним з головних напрямів в роботі райдержадміністрації, адже від соціальних умов залежать розвиток та відродження села взагалі. Протягом останніх двох років значно посилилася увага держави до вирішення проблем регіонів і нашого краю зокрема. 2017 рік не стане виключенням з цієї доброї тенденції».

Загалом в Бережанському районі, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року №310-р,  проекти будуть реалізовані на загальну суму 1141 тис. гривень, у тому числі: 250 тис.грн. на капітальний ремонт амбулаторії у с.Волощина; 598 тис.грн. на капітальний ремонт даху та утеплення горищного перекриття в ЗОШ І-ІІ ст. в с. Урмань та 293 тис.грн. на капітальний ремонт із заміною покрівлі даху з утепленням горищного перекриття, фасаду та заміни вікон в сільському клубі с. Рибники. Зазначимо, що до кінця року очікується ще як мінімум три розпорядження КМУ з проектами, що стосуються Бережанського району.

Голова РДА висловив вдячність за підтримку керівництву облдержадміністрації та народному депутату України Тарасу Юрику.

Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпроекти2.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпроекти3.jpg

 

Анонси подій

Актуальна тема