Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 18.04.17 | 09:34

На Бережанщині гостювали діти зі Сходу

15-16 квітня на теренах Бережанщини гостювали діти зі Сходу, а саме з Донецької області смт. Мангуш. Гостинно прийняла їх Саранчуківська школа (директор Ярослав Горохівський) і розселила в сім’ї дітей з сіл Саранчуки, Котова, Волощина та хутора Войсовичівки. 

Гості зі сходу відвідали краєзнавчий музей, взяли участь в майстер-класі з писанкарства. Працівники з музею та ДІАЗу провели для них екскурсію містом, у бережанському замку та в урочищі Монастирок, що у с. Лісники.  Діти з цікавістю споглядали освячення пасок у м. Бережани. Надалі повернувшись у сім’ї де вони гостювали, освятили великодні кошики у місцевих церквах.

У неділю 16 квітня у приміщенні Саранчуківській школі відбулася зустріч з головою райдержадміністрації Володимиром Петровським та начальником відділу освіти Наталією Бабій, які привітали гостей зі Сходу і подарували їм пам’ятні сувеніри. Зустріч закінчилася великоднім концертом.

Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу1.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу2.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу3.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу4.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу5.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу6.jpg    Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу8.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу9.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу10.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу11.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу13.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столГості зі Сходу12.jpg   

 

Анонси подій

Актуальна тема