Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 18.04.17 | 08:41

Відбувся Форум місцевого розвитку Бережанського району

У райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку  Бережанського району. Захід відбувся за участі координатора обласного ресурсного центру громад І.Стефаніва, голови райдержадміністрації  В.Петровського, голови районної ради В.Білика та їх заступників, керівників структурних підрозділів РДА, сільських голів та керівників громадських організацій.  

В ході засідання присутні проаналізували заходи, які вживалися громадськими організаціями під час впровадження мікропроектів у 2016 році, особлива увага була звернута  на проблемні питання  та шляхи їх вирішення, які виникали при  реалізації проектів. Також учасники Форуму окреслили чергові завдання по впровадженню мікропроектів згідно методики Проекту у 2017 році та обговорили процес впровадження додаткого мікропроекту. Оскільки СОК «Кринички» с. Котів та ГО «Волощина» претендують на реалізацію у 2017 році чергових проектів по програмі «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», голови згаданих громадських організацій презентували свої пропозиції та представили матеріали щодо  подачі мікропроекту в рамках додаткової квоти Проекту. Під час засідання присутні мали можливість  ознайомитися з планом районної державної адміністрації  на 2017 рік з реалізації  пріоритетних проектів в районі.

Підсумком засідання Форуму місцевого розвитку  Бережанського району було прийняття резолюції наступного змісту:

1. Інформацію виступаючих взяти до відома.

 

2. Членам форуму місцевого розвитку:

1) сприяти реалізації мікропроектної пропозиції  «Економічний розвиток  СОК «Кринички» шляхом придбання сільськогосподарської техніки та обладнання для виготовлення кормів» сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Кринички” с. Котів.

2) сприяти реалізації мікропроектної пропозиції  “Впровадження енергозберігаючих  заходів: проведення капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Волощина Божиківської сільської ради Бережанського району Тернопільської області”, громадської організації  “Волощина” с. Волощина.

3) забезпечити всебічну підтримку та  сприяння  у реалізації  потенційних мікропроектних пропозицій.

 

3. Районному ресурсному центру громад:

1) постійно забезпечувати розміщення на веб-сайті районної державної адміністрації інформацію про умови участі у діючих проектах.

2) забезпечити всебічну підтримку та  сприяння зацікавленим учасникам у підготовці та поданні заявок на участь у конкурсах та програмах.

 

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування при потребі передбачати кошти для співфінансування, з метою реалізації грантових проектів та конкурсів.

 

Анонси подій

Актуальна тема