Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 09.10.15 | 11:00

В Бережанах стартував "Фестиваль Урбаністики"

В рамках діяльності Української миротворчої школи в Бережанах стартував "Фестиваль Урбаністики" з відомим польським архітектором Чеславом Бєлєцким та директором Центру близькосхідних досліджень Ігором Семиволосом.
             Учасники фестивалю – громадські активісти, депутати місцевих рад, журналісти з невеликих міст та громад Донецької, Луганської, Одеської, Херсонської областей та регіону Приазов’я будуть працювати над механізмами залучення громади для зміни міського публічного простору шляхом розробки моделі трансформації функціонування архітектурних будівель у малих містах (на прикладі міста Бережани Тернопільської області).
             Сьогодні в програмі:
- екскурсія - моніторинг міста і визначення об’єктів для аналізу;
- презентація учасниками візії майбутнього свого міста;
- приватний-публічний простір вашого міста, візія проблеми, реальність;
- дискусія "Чи є сенс дивитися на карту Європи «Як ми бачимо майбутнє нашої країни та наших сусідів - Польщі, Росії, Європи загалом».
            Учасники Фестивалю розроблять Урбаністичну концепцію трансформації міської архітектури та міського простору для громади та з погодженням громади, а також визначать джерела фінансування для реалізації цієї концепції.
            Урбаністична концепція стане основою для планування урбаністичних трансформацій у містах учасників проекту.
            Серед питань, що будуть обговорюватися: місто, як результат суспільного діалогу; процес поліпшення планування та міської архітектури – процес суспільного діалогу; питання урбаністики, як чинник сталого розвитку міста та його громадян; питання децентралізації, утворення громад та метрополітарність; облаштування міського простору (безпека, транспорт, common space тощо).
            Даний work - shop зосереджений на аналітику проблем благоустрою міста, пошук іновацій.
            Українська Миротворча Школа працює за підтримки Посольства Великої Британії В Україні.

 

Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа5.jpg      Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа2.jpg      Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа3.jpg       Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа4.jpg      Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа8.jpg      Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа9.jpg      Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа10.jpg      Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столМиротворча школа7.jpg

 

Анонси подій

Актуальна тема