Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Обстежили дорогу Бережани-Мечищів

20.05.2019 | 16:59

Начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації Володимир Урдейчук, директор ТОВ «БМ БУД» Нестор Колодка та головний інженер Дмитро Дупай, за участі сільського голови с.Мечищів Василя Сидоровича, провели обстеження дороги Бережани-Мечищів та визначили обсяги ремонтних робіт, які планується розпочати найближчим часом.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

20.05.2019 | 12:25

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна. 

Під час наради йшлося про стан забезпечення співфінансування інвестиційних  проектів, які у 2019 році будуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про стан будівництва амбулаторій в сільській місцевості; пропідсумки проведення щорічної всеукраїнської акції ''За чисте довкілля''.

 

more...

Голова РДА провів розширену нараду

20.05.2019 | 11:58

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевичпровів розширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради порушувались питання про ремонт доріг місцевого значення, про хід будівництва сільських амбулаторій у селах Стриганці та Куряни, про стан оформлення електронних декларацій, про стан підготовки до міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 23 травня в м. Збаражі, про початок  проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  та ін..

more...

Вшанули жертв політичних репресій

20.05.2019 | 08:08

Щороку у третю неділю травня Бережанська громада збирається в міському парку біля пам’ятника  жертвам політичних репресій, щоб вшанувати тих патріотів, яких знищила репресивна машина. Учасники заходу, серед яких: керівництво району та міста, представники громадськості у спільній молитві  вшанували пам'ять загиблих жертв московсько-більшовицького терору, які були замордовані в Бережанській тюрмі в червні 1941 року та поклали квіти до пам’ятника.

more...

В Бережанській РДА проведено тренінгове заняття по підготовці мікрогрантових заявок

17.05.2019 | 16:01

З метою покращення місцевого бізнес-клімату, стимулювання соціальної активності у сільських громадах та підтримкb кращих бізнес-ініціатив громадян, за сприяння ПАТ «Миронівський хлібопродукт», в рамках проекту-конкурсу «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони», громадською організацією «Громадський центр «Еталон» спільно із центром підтримки підприємництва відділу економічного розвитку районної державної проведено тренінгове заняття по підготовці мікрогрантових заявок серед зацікавлених неурядових громадських організацій, ініціативних груп громадян та фізичних осіб-підприємців району.

more...

В День вишиванки в Бережанах відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу

16.05.2019 | 17:40

В Бережанах на центральній  Площі Ринок відбулися урочистості з нагоди святкування міжнародного дня вишиванки. Цього разу свято поєднали із Днем Європи. В рамках заходу відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

more...

День вишиванки

16.05.2019 | 14:29

До щорічної Всесвітньої акції "День вишиванки" долучилися  працівники структурних  підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, організацій, закладів освіти, культури та прийшли на роботу у вишиванках, аби підтримати українську єдність та вшанувати національну святиню.

more...

Ми - надія твоя, Україно»

16.05.2019 | 12:15

У великому залі адмінбудинку відбулося традиційне районне свято вшанування обдарованих учнів та їх педагогів «Ми - надія твоя, Україно». Слова вітання дітям та їх наставникам висловили перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук та голова районної ради Василь Білик. Вони побажали юним талантам подальших успіхів і впевнено йти до поставленої мети.

more...

Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

16.05.2019 | 11:51

За законом №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної у другому читанні проголосувало 278 депутатів Верховної Ради. Під час голосування в сесійній залі Ради перебували третій президент України Віктор Ющенко, почесний патріарх Православної церкви України Філарет. 

Перед фінальним голосуванням депутати погодили поправки до законопропроекту. Підсумковий документ із поправками підготував парламентський комітет із питань культури і духовності, текст роздали нардепам.

Законодавчим актом встановлено, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова.

more...

Про підготовку до Міжнародного інвестиційного форуму йшлося під час наради

15.05.2019 | 12:45

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимир Урдейчук провів робочу нараду з питань підготовки до міжнародного інвестиційного форуму,  який відбудеться 23 травня в м. Збаражі. В ході наради присутні обговорили хід підготовки інвестпропозицій та презентаційних матеріалів щодо популяризації  інвестпотенціалу району.

more...
Усього: 7133
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

Анонси подій

Актуальна тема