Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

У Бережанській РДА вшанували воїнів -афганців

15.02.2019 | 12:12

З нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ  колишнього СРСР з Республіки Афганістан відбулася зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані.

На початку зустрічі до своїх побратимів звернувся голова Бережанської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів) Володимир Романюк.Зі словами вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернулися голова районної державної адміністрації Ігор  Гринкевич, голова районної ради Василь Білик, заступник міського голови Олег Захарків тавійськовий комісар Бережанського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Богдан Мороз.

more...

Ігор Гринкевич обговорив питання перспективи розвитку Урманської громади

14.02.2019 | 17:26

На Бережанщині відбуваються зустрічі керівництва райдержадміністрації та районної ради з сільськими громадами. Їх значення надзвичайно важливе з огляду на перспективу розвитку сільських населених пунктів зокрема та району загалом, адже під час прямого діалогу влади з громадою є можливість комплексно напрацювати стратегію роботи на перспективу й підбити підсумки уже зробленого у період 2015-2018 років. Сьогодні голова РДА Ігор Гринкевич обговорив питання перспективи розвитку Урманської громади під час зустрічі з активом сільської громади.

more...

Голова РДА зустрівся з активом громади Рекшинської сільської ради

14.02.2019 | 15:17

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, разом з головою районної ради Василем  Біликом зустрівся з активом громади Рекшинської сільської ради, до складу якої входять села Рекшин, Стриганці, Поточани та Писарівка.

Звертаючись до присутніх Ігор Миронович Гринкевич наголосив: «Забезпечення функціонування та розвитку соціальної інфраструктури села є одним з головних напрямів в роботі райдержадміністрації, адже від соціальних умов залежать розвиток та відродження села взагалі. Протягом останніх трьох років значно посилилася увага держави до вирішення проблем регіонів і нашого краю зокрема. Ваша громада не є виключенням,  адже за цей період в місцевій  ЗОШ І-ІІІ ст., повністю замінено вікна та двері на енергозберігаючі, встановлено твердопаливнвий котел, повністю замінено теплотрасу».

more...

Проаналізували стан підготовки заходів

12.02.2019 | 14:52

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів підсумкове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Присутні проаналізували стан підготовки заходів. За результати засідання дано ряд доручень виконавцям.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

11.02.2019 | 15:13

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова РДА провів розширену нараду

11.02.2019 | 10:01

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич  провів розширену нараду з  начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час нарадиобговорили ряд питань.

more...

Відбулася зустріч з громадою с. Куряни

11.02.2019 | 09:03

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич зустрівся з активом громади Курянівської сільської ради, до складу якої входять села Куряни та Павлів. Ігор Миронович проінформував присутніх про те, що вдалося зробити в районі у 2016-2018 роках у галузях промисловості, сільського господарства, освіти, медицини. Ігор Миронович наголосив, що вперше за багато років, розпочалася робота в напрямку покращення якості медичних послуг на первинному рівні.

more...

Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

08.02.2019 | 15:17

Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - ПрезидентВерховна Рада України ухвалила 334 голосами президентський законопроект щодо закріплення у Конституції України курсу на членство України в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі.

Сьогоднішній день Президент Петро Порошенко назвав історичним: «Це день, коли у Конституції закріплено як зовнішньополітичні орієнтири рух України до Європейського Союзу та до Північноатлантичного Альянсу».

more...

Глава Уряду про монетизацію субсидій: Ми на правильному шляху підвищення соціального захисту людей

08.02.2019 | 13:10

https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uploads/public/5c5/aef/a96/5c5aefa966ef7100383769.jpgНадання житлових субсидій громадянам у готівковій формі, монетизація субсидій – це правильний крок на шляху підвищення соціального захисту людей та відповідального і ефективного споживання ресурсів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань запровадження надання житлових субсидій у готівковій формі. Нарада пройшла під головуванням Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра.

more...

На Тернопільщині стартує проект, який зменшить час митного оформлення товарів

08.02.2019 | 11:03

У січні цього року стартував пілотний проект з переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок». Як повідомляють у Тернопільській митниці ДФС, запровадження єдиного казначейського рахунку передбачає сплату платником податків безпосередньо на єдиний казначейський рахунок. Це дозволить представникам бізнесу зменшити час митного оформлення товарів та вільно обирати місце оформлення, оскільки кошти обліковуватимуться в одній картці – особовому  рахунку суб’єкта ЗЕД, а завдяки автоматизованій  системі митного оформлення «Інспектор» митне оформлення із використанням зазначених коштів здійснюватиметься у будь-якій митниці.

more...
Усього: 7007
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

Анонси подій

Актуальна тема