Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Анонси

20 липня в смт. Дружба, Теребовлянський р-н., Тернопільська обл. пройде форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»
2017-07-20 20:00:00

C:UsersНаденькаDesktoplogo+name+date-01.jpg

 

Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» запрошує до участі представників ЗМІ

 

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

 

Форум ініційовано Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону України та проектів міжнародної технічної допомоги.

 

 

До участі у Форумі запрошуються представники засобів масової інформації.

 

Адреса заходу: смт Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., Навчально-оздоровчий комплекс “Червона калина” Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського

 

Час: 8:00 – реєстрація; 9:00 – початок роботи Форуму

 

Акредитація ЗМІтриває до 19 липня 15 год за тел.: 096 959 82 65 (прес-служба Тернопільської ОДА, контактна особа п.Соломія)

 

 

Довідка

 

До участі у форумі запрошені представники центральних органів ви конаючої влади, заступники голів обласних державних адміністрацій, відповідальних за реформу децентралізації, голови об’єднаних територіальних громад, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги у сфері реформи.

            В ході Форуму до обговорення заплановано питання нової системи управління та місцевого розвитку, нагляду за рішеннями органів місцевого самоврядування, відповідний міжнародний досвід, а також питання секторальних реформ.

 


 

Анонси подій

Актуальна тема