Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Агропромисловий комплексДо відома сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району

 

У 2017 році на підтримку сільгосптоваровиробників району  з державного бюджету передбачено фінансування на програми: „Фінансова підтримка заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів” у сумі 300 млн. гривень, „Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників нагляд за ними” - 75 млн. гривень, „Державна підтримка галузі тваринництва” - 170 млн. гривень; на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва 550 млн. гривень, підтримку фермерських господарств 65 млн. гривень та бюджетна дотація для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції - 4 000 000 тис. гривень (у тому числі 923 000 тис. гривень видатки загального фонду та 3 077 000 тис. гривень видатки спеціального фонду).

З обласного та районного бюджетів фінансуватимуться Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області, якою передбачається підтримка тваринницької галузі через здешевлення вартості штучного осіменіння ВРХ та відшкодування вартості придбаного азоту, та 320 тис. гривень, підготовка виробничих кадрів для села - на 150 тис. гривень, розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 600 тис. гривень та часткове відшкодування вартості придбаних особистими селянськими господарствами доїльних апаратів - на 50 тис. гривень (спеціальний фонд), а також програма індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” - на 760 тис. гривень, у тому числі 400 тис. гривень по загальному фонду та 360 тис. гривень по спеціальному фонду.

 

Заступник начальника відділу

агропромислового розвитку

районної державної адміністрації                                                                                 В.М.ЛЯСКОВСЬКИЙ

 Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема