Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вручення одномісних парт директорам шкіл Бережанського району

19.10.2018 | 15:33

Голова районної державної адміністрації Гринкевич Ігор Миронович спільно з заступником голови районної ради - Висоцьким Романом Костянтиновичем та начальником відділу освіти районної державної адміністрації – Бабій Н.М. вручили 203 одномісних парти зі стільцями на суму 273.561 грн. Парти придбані за рахунок коштів місцевого та державного бюджетів.

Парти призначені для учнів 1 класів шкіл Бережанського району за програмою «Нова українська школа».

more...

Вручення мотоблоків вітчизняного виробництва учасникам кооперативу «Бережанський край»

19.10.2018 | 14:30

Голова районної державної адміністрації Гринкевич Ігор Миронович спільно з начальником відділу агропромислового розвитку  районної державної адміністрації Нагірним Т.М. вручили учасникам кооперативу «Бережанський край» мотоблоки вітчизняного виробництва.

more...

Он-лайн нарада про експлуатаційне утримання доріг

19.10.2018 | 13:57

Про експлуатаційне утримання доріг області йшлося на черговій он-лайн нараді,  яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак. У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Гринкевич Ігор Миронович, голова районної ради Білик Василь Федорович та начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації Урдейчук Володимир Петрович.

more...

У Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок

19.10.2018 | 11:34

У суботу, 20 жовтня, у Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок. На чотирьох локаціях свою продукцію представлять сільськогосподарські товаровиробники, а також підприємства переробної та харчової промисловості районів області. Розпочнеться ярмарок о 8:00 годині.

За доступними цінами усі охочі зможуть придбати крупи, цукор, борошно, хлібобулочні, макаронні та молочні вироби, овочі, фрукти, рибу, м’ясо, мед та ін.

more...

Нарада з питань фінансування галузі освіти в районі

19.10.2018 | 09:35

Голова райдержадміністрації Гринкевич Ігор Миронович провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації - Зінчуком В.Є., керівником відділу освіти райдержадміністрації - Бабій Н.М., начальником фінансового управління райдержадміністрації - Євчином Ф.М. та начальником управління Державної казначейської служби України в Бережанському районі - Гавриш М.І.

more...

На Тернопільщині оголошено день жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю десятків українців у Керчі

19.10.2018 | 09:00

Те, що сталося у Керчі в середу, 17 жовтня, важко осягнути здоровим глуздом: 18-річний хлопець влаштував теракт і розстріляв у місцевому політехнічному коледжі своїх однолітків, а також заклав вибуховий пристрій, який призвів до десятків смертей. Серед загиблих та постраждалих – студенти та працівники закладу. Ця трагедія не може залишати байдужими та не може не викликати реакції, адже потерпіли українці, їхні рідні та близькі. У зв’язку з цим на Тернопільщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни 19 жовтня оголошено Днем жалоби.

more...

Он-лайн нарада з розгляду питання будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини

18.10.2018 | 14:40

Голова районної державної адміністрації Гринкевич Ігор Миронович взяв участь в он-лайн нараді під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Валова Олега Володимировича. Під час наради йшлося про розгляд питань будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

more...

Ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів.

18.10.2018 | 11:23

Пов’язане зображенняУряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду.

more...

Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

18.10.2018 | 09:42

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

more...

Хід ремонтних робіт автомобільних доріг району

17.10.2018 | 15:36

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/berezhanska/ua/168971/img-a67af19c97a543b71e7ae3c51e6de8c6-v.jpgГолова райдержадміністрації  Ігор Гринкевич за участі голови районної ради Василя Білика та директора ТОВ «БМБУД» Нестора Колодки оглянули хід ремонтних робіт автомобільних доріг району.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема