Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Набув чинності Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

16.07.2019 | 16:49

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/berezhanska/ua/182917/3312313.jpgЗакон закріплює, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська – і вона обов’язкова для органів державної влади і публічних сфер на всій території держави.

Публічне приниження чи зневажання української мови буде підставою для притягнення до юридичної відповідальності.

За навмисне спотворення української мови в офіційних документах і текстах або створення перешкод та обмежень у застосуванні української мови також каратимуть.

Дія цього закону не поширюється на сферу приватного спілкування.

more...

Увага! Для участі в голосуванні непотрібно жодних додаткових документів, окрім паспорта книжечки чи ID-картки

16.07.2019 | 12:49

Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії України (Постанова ЦВК № 1008 від 14 червня 2019 року), для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.
Відмова громадянину, включеному до списку виборців на дільниці, у видачі виборчого бюлетеня не допускається з наступних підстав:

more...

Сьогодні український народ відзначає 29-у річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України.

16.07.2019 | 09:29

16 липня 1990 року Верховна рада Української Радянської Соціалістичної Республіки прийняла Декларацію про державний суверенітет України.

Згідно із Декларацією, Україна проголошувалася суверенною державою, в якій стверджувалися верховенство, самостійність і неподільність влади Республіки на її території. Від дня прийняття документу від імені народу могла виступати виключно Верховна рада України, а територія України в існуючих межах проголошувалася недоторканною.

more...

Увага! Розпочався відбір проектів з реалізації заходів обласної програми „Питна вода Тернопілля” на 2018-2020 роки

15.07.2019 | 15:40

Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації (далі - Управління) з 11 липня 2019 року протягом 10 календарних днів приймає для  відбору проекти з реалізації заходів обласної програми „Питна вода Тернопілля” на 2018-2020 роки (зі змінами), яка затверджена  рішенням сесії обласної Ради            6 скликання від 28 березня 2018 року № 937 (далі – Програма).

Для участі у відборі Проектів районні державні адміністрації, сільські, селищні, міські ради подають в Управління лист-звернення із узагальненим переліком Проектів за формою, наведеною у додатку  та додають до кожного окремого  Проекту  такі документи:

more...

В районі триває жнивна компанія

15.07.2019 | 15:14

В районі триває жнивна компанія, в яку включились усі господарства району. Щоденно на полях району працює більше 12 комбайнів. Станом на 15 липня 2019 року в районі обмолочено 1100 га (96%) озимого ячменю, середня  урожайність 56,5 ц/га та 775 га (28%) озимого ріпаку при урожайності 25 ц/га.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

15.07.2019 | 12:16

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів т.в.о. голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.  

Під час наради йшлосяпро заходи боротьби з борщівником Сосновського на території області; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини

more...

Голова РДА провів розширену нараду

15.07.2019 | 12:09

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевичпровів розширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради Ігор Миронович  проінформував присутніх про те, що підписано розпорядження про його звільнення з посади голови РДА. Він подякував усім за співпрацю, підтримку, розуміння. 

more...

Ігор Гринкевич: "Дякую усім за спільну працю, розуміння та підтримку"

12.07.2019 | 12:44

Щиро дякую всім жителям Бережанщини, колективу райдержадміністрації, керівництву та депутатському корпусу  районної ради,  Бережанській та Саранчуківській ОТГ, сільським радам,  керівникам силових структур, підприємств, установ  та організацій району, всім друзям і колегам за сумлінну працю, розуміння та підтримку.

Будьмо сильні і єдині.

more...

Павло Розенко: Збільшені виплати пенсіонерам, котрі мають великий стаж, здійснюватимуться на постійній основі

11.07.2019 | 14:08

Збільшені з 1 липня виплати пенсіонерам, котрі мають великий страховий стаж, але отримували невеликі заробітні плати, будуть здійснюватися на постійній основі. Про це в ефірі «5 каналу» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У цьому році ми зробили перші кроки до вирішення проблеми пенсійного забезпечення тих людей, котрі мають великий страховий стаж, але через те, що свого часу отримували низькі заробітні плати, розмір їхньої пенсії був невисоким», – сказав він.

more...

Затверджений Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які визнані борцями за незалежність України у XX столітті

11.07.2019 | 09:01

З метою реалізації права осіб, які виборювали незалежність України у ХХ столітті, на отримання статусу учасника бойових дій та відповідних пільг і гарантій, передбачених законодавством України, Урядом 10 липня 2019 року затверджено відповідний Порядок.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема