Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

16.09.2019 | 16:12

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів т.в.о. голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.  

Під час наради йшлосяпро підготовку до опалювального періоду 2019/2020 року і забезпечення його сталого проходження, про стан використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, про надання пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій форм, про результати реалізації медичної реформи на первинному рівні та впровадження інновацій у галузі охорони здоров’я в області.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації провів розширену нараду

16.09.2019 | 11:03

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчукпровіврозширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

 На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

more...

У Бережанах відбувя І Міжрайонний кар'єрний форум “Профорієнтація — 2019” .

13.09.2019 | 16:31

У Бережанах  відбувя І Міжрайонний кар'єрний форум “Профорієнтація — 2019” .

У форумі взяли участь представники Бережанського, Козівського, Підгаєцького, Зборівського районів. На Площі Ринок були виставлені намети з презентаціями професій, навчальних закладів, кооперативів.

more...

Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді

13.09.2019 | 11:51

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді, яка відбулася під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Івана Крисака. Обговорювали стан ремонтних робіт на місцевих дорогах. Зокрема, акцентували увагу на перебігу літньої експлуатації автошляхів впродовж тижня.

more...

«Гаряча лінія» на тему «Податкова знижка на навчання 2019»

13.09.2019 | 10:31

Результат пошуку зображень за запитом "гаряча телефона лінія"В понеділок, 16 вересня 2019 року   в Бережанській Державній податковій інспекції Козівського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податкова знижка на навчання 2019».

На запитання громадян відповідатиме головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб Козівського управління ГУ ДПС у Тернопільській області  Котенко Любов Євгенівна за номером телефону:      03548  (2-18-48).

more...

Правила виїзду дитини за межі України

12.09.2019 | 16:37

В рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!» в Бережанському районі, служба у справах дітей районної державної адміністрації, доводить до відома батьків, котрі мають намір поїхати з дитиною за кордон, правила виїзду дитини за межі України.

more...

У ТОВ “Жива земля Потутори” День відкритих дверей

12.09.2019 | 16:30

Центром підтримки підприємництва відділу економічного розвитку Бережанської райдержадміністрації та сектором економіки Бережанської міської ради організовано проведення "День відкритих дверей" на ТОВ “Жива земля Потутори”.

У заході взяли участь засновник підприємства - Іван Бойко, Крістіна Ліберхерр, представники районної державної адміністрації, міської ради, учні навчальних загальноосвітніх закладів міста та студенти Бережанського агротехнічного інституту.

more...

Про проведення пусконалагоджувальних робіт територіальної системи оповіщення

12.09.2019 | 11:22

В  період з 16 по 20 вересня 2019 року будуть проводитися пусконалагоджувальні роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області з включенням електричних  сирен і передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі, в тому числі і електричних сирен, які знаходяться в районних центрах. 

more...

Вшанували пам'ять жертв депортації

11.09.2019 | 15:48

У Бережанах біля пам’ятного знаку 50-річчя депортації етнічних українців з Лемківщини, Надсяння, Південного Підляшшя, Холмщини і Західної Бойківщини, відбулася поминальна панахида за жертвами депортації 1944-51 рр. Всечесні отці відслужили поминальну панахиду. Керівництво району,  місті та громада міста у спільній молитві пом’янули жертв  депортації з етнічних земель.

more...

Про використання коштів освітньої субвенції в Тернопільській області йщлося під час відеонаради

11.09.2019 | 11:55

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик. Під час наради йшлося про використання коштів освітньої субвенції в Тернопільській області.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема