Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

20.08.2018 | 14:14

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Понад 20 медзакладів Тернопільщини уже підписали угоди з Національною службою здоров’я

20.08.2018 | 13:34

Тернопільськаобласть долучилася до підписання угод з Національною службою здоров’я під час «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Відтак, уже з жовтня цього року 21 медичний заклад нашої області почне отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

more...

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду

20.08.2018 | 10:50

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорили питання: про стан готовності будинку сімейного типу у с. Жовнівка, Бережанського району, про готовність ЗОШ району до нового навчального року

more...

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17.08.2018 | 12:50

Під головуванням голови райдержадміністрації І. Гринкевича відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні члени комісії розглянули питання про надзвичайну подію,      яка склалася 30 травня 2018 року на території Нараївської сільської ради Бережанського району у зв’язку з стихійним лихом (пожежею)

more...

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 15:21

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

На доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

more...

Засіданнія 35-ої сесії районної ради

16.08.2018 | 14:06

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в засіданні 35-ої сесії районної ради. Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

more...

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 10:32

Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.

more...

Керівник апарату райдержадміністрації М.Р.Думанська взяла участь в он-лайн нараді

15.08.2018 | 14:45

Керівник апарату райдержадміністрації М.Р.Думанська взяла участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками апарату районних державних адміністрацій та працівниками, котрі дотичні до впровадження системи електронного документообігу в районній державній адміністрації начальник відділу інформаційно – комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації О.Ю.Трійчук.

more...

До відома членів Громадської ради!

15.08.2018 | 12:43

21 серпня 2018 року о 15.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

more...

На захисті прав дитини

15.08.2018 | 10:38

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду листа про негайне відібрання малолітніх дітей від батьків.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема