Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У РДА відбувся семінар-тренінг

24.05.2019 | 15:42

У райдержадміністрації відбувся семінар-тренінг за організації ПРООН  та представників Фонду держенергоефективності в  Тернопільській області із представниками ініціативних груп та членами ОСББ щодо термомодернізації  будівль  житлового фонду.

more...

Про утримання автомобільних доріг йшлося під час відеонаради

24.05.2019 | 11:48

Голова райдержадміністрації Ігор  Гринкевич  взяв участь у черговій он-лайн нараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ОДА  Олег Продан. Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

more...

У Міжнародному інвестиційному форумі “Тернопільщина Invest - 2019” взяла участь делегація Бережанського району

23.05.2019 | 17:39

Делегація Бережанського району на чолі з головою райдержадміністрації Ігорем Гринкевичем активно долучилася до участі у Міжнародному інвестиційному форумі “Тернопільщина Invest - 2019”.

more...

Пом'янули Великого Кобзаря

22.05.2019 | 16:04

З нагоди 158-ї річниці перепоховання Т.Г.Шевченка в Україні на центральній площі міста Бережани керівництво міста та району, а також представники освіти та культури поклали квіти та лампадки до пам’ятника Великого Кобзаря.

more...

Відбувся районний етап дитячо-юнацьких військово-патріотичних змагань «Сокіл»-(«Джура»)

22.05.2019 | 09:02

20-21 травня 2019 року  відбувся районний етап дитячо-юнацьких військово-патріотичних змагань «Сокіл»-Джура»). 

Жуківська  ЗОШ І-ІІІ ст. імені Б. Лепкого  приймала районний етап змагань, На її території вдалося розмістити всі необхідні етапи і перетворити шкільне подвір’я та спортплощадку на козацьке поселення. Ройові (рій – саме так зветься кожна команда) вигуки та пісні лунали далеко за межі  таборувань, сповіщаючи про те, що саме тут буде обрано найзавзятіших козаків.

more...

Про Форум бізнес - і ІТ-лідерів в м.Київ, 14 червня 2019 р.

22.05.2019 | 08:40

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

more...

Обстежили дорогу Бережани-Мечищів

20.05.2019 | 16:59

Начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації Володимир Урдейчук, директор ТОВ «БМ БУД» Нестор Колодка та головний інженер Дмитро Дупай, за участі сільського голови с.Мечищів Василя Сидоровича, провели обстеження дороги Бережани-Мечищів та визначили обсяги ремонтних робіт, які планується розпочати найближчим часом.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

20.05.2019 | 12:25

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна. 

Під час наради йшлося про стан забезпечення співфінансування інвестиційних  проектів, які у 2019 році будуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про стан будівництва амбулаторій в сільській місцевості; пропідсумки проведення щорічної всеукраїнської акції ''За чисте довкілля''.

 

more...

Голова РДА провів розширену нараду

20.05.2019 | 11:58

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевичпровів розширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради порушувались питання про ремонт доріг місцевого значення, про хід будівництва сільських амбулаторій у селах Стриганці та Куряни, про стан оформлення електронних декларацій, про стан підготовки до міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 23 травня в м. Збаражі, про початок  проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  та ін..

more...

Вшанули жертв політичних репресій

20.05.2019 | 08:08

Щороку у третю неділю травня Бережанська громада збирається в міському парку біля пам’ятника  жертвам політичних репресій, щоб вшанувати тих патріотів, яких знищила репресивна машина. Учасники заходу, серед яких: керівництво району та міста, представники громадськості у спільній молитві  вшанували пам'ять загиблих жертв московсько-більшовицького терору, які були замордовані в Бережанській тюрмі в червні 1941 року та поклали квіти до пам’ятника.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема