Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Ігор Гринкевич взяв участь в засіданні сесії Бережанської районної ради

17.04.2019 | 15:42

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь  в засіданні 48-ї сесії Бережанської районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік

more...

Малозабезпечені громадяни отримали допомогу

17.04.2019 | 15:26

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання комісій з питань призначення і надання населенню субсидій та з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

15.04.2019 | 12:29

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Голова РДА провів розширену нараду

15.04.2019 | 10:23

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, за участі голови районної ради Василя Білика,  провів розширену нараду з  начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

more...

Держслужбовці взяли участь у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля»

12.04.2019 | 15:45

Держслужбовці структурних підрозділів райдержадміністрації, взяли участь у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Учасники акції  прибирали узбіччя на відрізку автомобільної дороги Бережани-Комарівка від сміття, поламаних дерев та сухого  бадилля.

more...

Відбулася робоча зустріч з головою Бережанської районної організації Спілки «Чорнобиль»

12.04.2019 | 11:38

В голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича відбулася робоча зустріч з головою Бережанської районної організації Спілки «Чорнобиль» Степаном Адамівим. Зустріч відбулася за участі першого заступника голови РДА Віктора Зінчука. Присутні обговорили ряд організаційних питань з підготовки до відзначення 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

more...

Говорили про підготовку до участі у Міжнародному інвестиційному форумі "Тернопільщина Invest-2019"

11.04.2019 | 15:29

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів нараду з питань підготовки до участі у Міжнародному інвестиційному форумі "Тернопільщина Invest-2019". Учасники наради обговорили напрямки представлення інвестиційного потенціалу району.

more...

Голова ОДА: "Комфортні умови для навчання дітей є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи"

11.04.2019 | 11:18

10 квітня  під час робочої поїздки голова ТОДА Степан Барна навідався у навчальний заклад у с. Саранчуки. За останні роки у Саранчуківській школі навчання стало набагато комфортнішим. Спільними зусиллями керівництва області та громади у школі вдалося реконструювати дах, встановити новий твердопаливний котел, замінити вікна в шкільній їдальні та кухні.

more...

Степан Барна: "Мешканці громади мають отримувати якісні медичні послуги "

11.04.2019 | 10:12

Перебуваючи 10 квітня з робочим візитом в Бережанському районі голова ОДА Степан Барна відвідав Саранчуківську сільську об'єднану територіальну громаду, яку було створено у 2017 році. Її мешканці на власному прикладі відчули переваги ОТГ.

more...

Тернопільщина пишається своїми земляками, які відстоювали ідеї незалежної України

10.04.2019 | 18:00

Тернопільщина пишається своїми земляками, які відстоювали ідеї незалежної України. Одним із відомих українських націоналістів був уродженець Бережанщини Іван Гавдида. Його знали як активного громадсько-політичного діяча, депутата обласної ради, захисника інтересів Української церкви. Саме ця людина була засновником вишкільного табору ,,Лисоня”, який до сьогодні збирає сотні молодих патріотів.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема