Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Володимир Петровський побував на святі останнього дзвоника

26.05.2017 | 16:30

Голова райдержадміністрації Володимир Петровський побував на святі останніх дзвоників в Потуторській ЗОШ ІІІст. та у Вербівській ЗОШ ІІст. Він побажав кожному  випускнику впевненості у собі, у своїх силах, непохитно вірити в свій успіх, у свою велику мету, в свою щасливу долю та подякував вчителям за надання дітям знань. Побажав всім міцного здоров’я, дружнього колективута зацікавлених в навчанніучнів.

more...

Вітання Президента України організаторам, учасникам та гостям Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017»

25.05.2017 | 15:03
Шановні друзі!
Вітаю вас із початком роботи Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017».
Сьогодні для України дуже важливими є місцеві ініціативи, і саме Тернопільщина робить значні успіхи в цій площині. more...

Стартував другий день Форуму «Тернопільщина INVEST-2017»

25.05.2017 | 13:59

У середу, 24 травня, у Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум. Сьогодні ж, 25 травня, стартував його другий день.

Як уже повідомлялося раніше, ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Триватиме форум до 26 травня.

more...

Голова РДА зустрівся з першим заступником прокурора Тернопільської області

24.05.2017 | 16:35

У приміщені Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури особистий прийом громадян проводив перший заступник прокурора Тернопільської області Микола Голомша. Голова райдержадміністрації Володимир Петровський поспілкувався з Миколою Ярославовичем з приводу криміногенної ситуації в Бережанському районі

more...

В. Петровський підписав меморандум про співпрацю

24.05.2017 | 11:38

Голова райдержадміністрації В. Петровський підписав меморандум про співпрацю  з Товариством з обмеженою відповідальністю «Проектно-дослідницький інститут «Енергоінжпроект», з метою реалізації проекту будівництва сонячних електростанцій (далі - СЕС) в адміністративних межах Бережанського району

more...

Стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017»

24.05.2017 | 11:31

У Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум. Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Триватиме подія три дні – з 24 по 26 травня.

День перший цього року присвятили налагодженню більш тісної комунікації з представниками дипломатичних установ. Зокрема, як повідомили в управлінні міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА, участь в роботі Форуму візьмуть представники 27 країн - серед них понад три десятки дипломатів, в числі яких вісім Надзвичайних та Повноважних Послів, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. Також мають намір бути присутніми на події Маршалек Підкарпатського воєводства Республіки Польща – Владислав Ортиль, делегації Тауразького повіту (Литва), міських рад м. Миса Опольського воєводства (Польща), м. Барут землі Бранденбург (Німеччина).

more...

Спеціальні пенсії для військовослужбовців будуть збережені

23.05.2017 | 17:06

Урядовий варіант пенсійної реформи передбачає збереження спеціальних пенсій для українських військовослужбовців і розширення переліку професій, що дають право на дочасний вихід на пенсію. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Спеціальні пенсії будуть збережені для усіх військовослужбовців. Жодних не буде обмежень, навпаки, ми вважаємо, що ми маємо сторицею віддати належне нашим героям, які сьогодні захищають нашу державу", - наголосив Глава Уряду, зауваживши, що запропонована у рамках пенсійної реформи система передбачає обмеження інших спеціальних пенсій.

more...

Довіра з боку ЄС – індикатор успішності наших реформ, — Геннадій Зубко

23.05.2017 | 17:03

Маємо усвідомити, що та довіра,  яку нам висловлює сьогодні Євросоюз  – і надання безвізового режиму, і технічна допомога у різних проектах – це, в тому числі, індикатор успішності наших реформ, зокрема децентралізації. Про це наголосив під час семінару з регіональними журналістами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Реформі три роки, і ми вже маємо відчутні результати. Не дивлячись на те, що це одна з найскладніших структурних реформ, оскільки стосується зміни всієї системи управління в країні», — зазначив він.

more...

Онлайн трансляція інформаційно-профорієнтаційного заходу «Національний кар’єрний форум»

23.05.2017 | 15:00

Державною службою зайнятості  6 червня 2017 року планується онлайн трансляція інформаційно-профорієнтаційного заходу «Національний кар’єрний форум»,

more...

Вшанували жертв політчиних репресій

22.05.2017 | 15:59

Поминальна панахида до Дня пам’яті жертв політичних репресій відбулася в Бережанах в міському парку біля пам’ятника  жертвам політичних репресій.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема