Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про заходи у сфері протидії торгівлі людьми говорили під час засідання круглого столу

21.06.2018 | 14:05

В Бережанській районній адміністрації відбулося засідання круглого столу: «Моніторинг та забезпечення виконання заходів у сфері протидії торгівлі людьми у Бережанському районі Тернопільській області».

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич привітав гостей та учасників круглого столу, відзначив про важливість порушення даного питання в районі та побажав всім плідної співпраці.

more...

Марина Порошенко на Тернопільщині: Я впевнена, що область покаже дуже ефективні результати по впровадженні інклюзивної освіти

21.06.2018 | 08:41

Інклюзивна освіта – це однозначно забезпечення кращого доступу до освіти дітям з особливими потребами та можливість інтегрування діток у загальноосвітній простір. Тому важливо розвивати цю ініціативу та робити її популярною. На цьому наголосила дружина Президента України, голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко під час візиту на Тернопільщину.

more...

Відбулося чергове засідання Громадської ради

20.06.2018 | 17:46

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На засіданні, за участі заступника головного лікаря Комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Н. Сухарської, обговорили питання про стан впровадження медичної реформи в районі

more...

На захисті прав дитини

20.06.2018 | 13:50

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду чотирьох листів: про участь батька у вихованні малолітньої дитини, про надання дозволу бабусі та дідусю на спілкування та побачення з внуком, про подання дозволів на вчинення правочину. Також  в ході засідання члени комісії затвердили індивідуальний план соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

more...

Прах полеглих на Лисоні спочив у святій Бережанській землі

19.06.2018 | 15:20

На міському кладовищі відбулося перепоховання солдат  І світової війни, які полягли у 1916 році на Бережанщині у боях на горі Лисоня. Це солдати Армії Австро-Угорської монархії, Німецької кайзерівської армії та Російської імператорської армії.

Вшанувати посмертно гідність загиблих солдат, поховати їх за християнським звичаєм та віддати їм військові почесті зібралася багаточисельна Бережанська громада, гості, у тому числі з-за кордону, керівники району, міста та Саранчуківської ОТГ, військовослужбовці  Бережанських військових частин, НСОУ «Пласт».

more...

До відома членів Громадської ради!

19.06.2018 | 08:59

20 червня 2018 року о 15.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

more...

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.06.2018 | 15:25

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

more...

Підсумкове засідання оргкомітету з організації перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня

18.06.2018 | 14:44

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів підсумкове засідання оргкомітету з організації перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня у 1916 році ексгумованих у 2017 році. В ході засідання проаналізовано стан підготовки плану заходів з перезахоронення, дано відповідні доручення виконавцям.

more...

Відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

18.06.2018 | 12:53

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Зінчука відбулось засідання з надзвичайної протиепізоотичної комісії,  щодо оголошення с. Вільховець неблагополучним пунктом по сказу.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

18.06.2018 | 11:43

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

На порядку денному розглянули питання:

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема