Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Всеукраїнський тиждень права – масштабний просвітницький проєкт Мін’юсту, який проводиться з нагоди святкування річниці Загальної декларації прав людини

10.12.2019 | 10:30

Картинки по запросу тиждень праваПрава людини - це природні можливості індивіда, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя. Основними правами людини є:

1) можливості людини діяти певним чином або утримуватися від певних дій, спрямованих на задоволення потреб, без яких вона не в змозі нормально існувати і розвиватися;

2) можливості, що обумовлені біологічною сутністю людини, належать їй від народження і не потребують дозволу з боку кого б там не було, у тому числі держави - це природні невідчужувані права;

more...

На захисті прав дітей

10.12.2019 | 09:19

09 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії розглядалося питання про вжиття всіх відповідних заходів щодо збереження життя та здоров’я малолітньої дитини. З даного питання члени комісії прийняли відповідне рішення.

more...

В Бережанському районі здійснюється будівництво 2-ох амбулаторій

09.12.2019 | 16:00

Із 19 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які будуються в Тернопільській області, будівництво двох  амбулаторій здійснюється в Бережанському районі у селах Стриганці та Куряни. Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук,  разом  з директором районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради Віктором Цапком,  побував в с. Куряни та ознайомився з завершальними етапами ремонтних робіт в новозбудованій амбулаторії.

more...

Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді

09.12.2019 | 13:41

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді, на якій обговорювали низку важливих та актуальних питань.

Зокрема, про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; про стан реалізації проєктів, фінансування яких здійснюється із залученням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році; про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації провів розширену нараду

09.12.2019 | 11:53

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчукпровіврозширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорювались питання прозавершення ремонтних робіт в новозбудованих амбулаторіяхзагальної практики сімейної медициниу селах Стриганці та Куряни, про комп’ютеризацію ЦРКЛ, про отримання 5-ти автомобілів швидкої допомоги для м. Бережани та сіл Бережанського району, зокрема: Нараїв, Жуків, Урмань та Волощина, про підготовку заходів з вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

more...

Відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів художніх колективів Бережанщини приурочений дню Збройних Сил України

09.12.2019 | 09:30

06 грудня  в районному будинку культури відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів художніх колективів Бережанщини приурочений дню Збройних Сил України «Ми на сторожі твого щастя, Україно».

Глядачів зустрічав ошатно прибраний зал, а  відеоряд з патріотичною військовою музикою та піснями, який транслювався зі сцени додавав святкового настрою присутнім.

Грандіозне дійство, яке стало своєрідним підсумком мистецького року Бережанського краю, розпочалося маршем «За рідну землю» у виконанні ансамблю духових інструментів Жуківської музичної школи.

more...

На захист рідної землі

09.12.2019 | 08:31

06 грудня  в рамках проведення творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів художніх колективів Бережанщини у Бережанському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «На захист рідної землі». Гармонійним доповненням виставки була презентація і ряду інших локацій.

more...

8 грудня оголошено днем жалоби

08.12.2019 | 09:20

Президент України Володимир Зеленський оголосив 8 грудня 2019 року днем жалоби у зв'язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня цього року та призвела до людських жертв.

more...

Відбулося засідання 56-ї сесії районної ради

06.12.2019 | 12:16

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в засіданні 56-ї сесії районної ради. На засіданні сесії було заслухано звіт голови районної ради  про його діяльність  за звітний період, внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік, надано згоду на передачу майна на баланс районному комунальному некомерційному підприємству «Бережанська центральна районна лікарня», та прийняли відповідне рішення  про оплату за навчання у Жуківській державній музичній школі.

more...

Про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг йшлося під час відео-наради

06.12.2019 | 12:07

Відбулася чергова он-лайн нарада,  яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення. Начальник відділу  економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук та керівник ТОВ «БМБУД» Нестор Колодка взяли участь в обговоренні  вище зазначеного питання.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема