Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Керівник апарату райдержадміністрації М.Р.Думанська взяла участь в он-лайн нараді

15.08.2018 | 14:45

Керівник апарату райдержадміністрації М.Р.Думанська взяла участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками апарату районних державних адміністрацій та працівниками, котрі дотичні до впровадження системи електронного документообігу в районній державній адміністрації начальник відділу інформаційно – комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації О.Ю.Трійчук.

more...

До відома членів Громадської ради!

15.08.2018 | 12:43

21 серпня 2018 року о 15.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

more...

На захисті прав дитини

15.08.2018 | 10:38

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду листа про негайне відібрання малолітніх дітей від батьків.

more...

Підготовка до відкриття дитячого будинку сімейного типу в селі Жовнівка

14.08.2018 | 15:11

Відбулась робоча поїздка голови районної державної адміністрації  І. Гринкевича  в село Жовнівка Бережанського району. В поїздці взяли участь заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації С.Беспоповцева, перший заступник голови районної державної адміністрації В.Зінчук та головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.Сеньків.

more...

Монетизація субсидій: Заяви на повернення коштів прийматимуть ще до 31 серпня

14.08.2018 | 12:21

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації нагадує: всім одержувачам субсидій, які мали зекономлену субсидію на опалення природнім газом або електроенергією станом на 01.05.2018, та ще не написали відповідної заяви на повернення коштів, варто поквапитися. Адже термін прийому заяв завершується наприкінці серпня.

more...

Перший заступник голови РДА Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

14.08.2018 | 10:23

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  заступник голови облдержадміністрації І. Вонс. 

На порядку денному розглянули питання: про забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

13.08.2018 | 14:11

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду трьох листів: про участь батька у вихованні двох дітей, про участь батька у вихованні дитини, про зміну форми влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування.

more...

Голова РДА Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

13.08.2018 | 11:45

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.

more...

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду

13.08.2018 | 10:31

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

more...

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

10.08.2018 | 13:22

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема